Pn-Pt 08.00 - 16.00 +48 533 389 220

Kilka słów o programie...

O czym będziemy rozmawiać podczas edycji 2021

„Tęskniliście, prawda? Trochę się jednak jeszcze obawiacie, prawda?

Mamy tak samo! Nie chcemy już jednak czekać na kolejne losowe obostrzenia, zamykanie/otwieranie, program szczepień kontra kolejne mutacje.

Normalność oznacza dla nas powrót do tego, co było dawniej i to nie w nieokreślonej przyszłości, ale teraz. Jednocześnie w nowej i, kto wie czy może nie bardziej atrakcyjnej, formie. Wystąpienia na świeżym powietrzu, w luźnej atmosferze!

Chcemy zaprosić Was po pandemicznej przerwie na to, czego mogło Wam brakować w strumieniu niezliczonych wydarzeń online. Na spotkanie na żywo z najbardziej znanymi ekspertami polskiego testowania. Żadne tam zagraniczne, bo by nam jeszcze jakieś mutacje nieznane przywiozły. Ale nasze, rodzime, narodowe, testerskie czempiony!

Agendę podzieliliśmy na dwa dni.
Zakazane są tematy typu: jak pandemia zmieniła moje życie, praca zdalna na 100%, jak przygotować się do spotkania online, itp.

Dzień pierwszy z testowaniem tradycyjnym. Jak w swojej pracy być lepszym testerem, którędy do eksploracji, mniej żmudnego testowania – więcej jakości.

Wieczór i wczesnonoc między dniem pierwszym i drugim, kiedy to spotykają się „testerzy manualni” z „testerami automatycznymi”. Temat rozmów dowolny.

Dzień drugi z automatyzacją. Co nowego, a co bez zmian, optymalne użycie narzędzi, lepsze rozwiązanie – większa efektywność.

Nie wyznaczamy bardzo sztywnych ram prelekcji, bo do odpracowania mamy cały stracony 2020 rok i wszystkie zaległe tematy z każdego jednego odwołanego wydarzenia.
Widzimy się na Malcie (wreszcie)!”

– Radek Smilgin i testerzy