Pn-Pt 08.00 - 16.00 +48 533 389 220

Conference Digital Economy 23-26 July 2017 with over 100 sessions - San Fancisco, CA
Kamila Gawrońska

Kamila Gawrońska

Vattenfall
Adrian Gonciarz

Adrian Gonciarz

Kitopi
Jarek Hryszko

Jarek Hryszko

Krzysztof Kołodziejczyk

Krzysztof Kołodziejczyk

testerzy.pl
Ola Kunysz

Ola Kunysz

Szkoła Testów

Emilia Lendzion-Barszcz

Emilia Lendzion-Barszcz

Sii Polska
Adam Roman

Adam Roman

Uniwersytet Jagielloński
Jakub Rosiński

Jakub Rosiński

Migo
Radek Smilgin

Radek Smilgin

testerzy.pl
Bartosz Szulc

Bartosz Szulc

Atlassian

Last year our tickets sold fast so don’t miss. Reserve your seat now!

Buy Tickets

We have top executive & start up here

Drawing thousands of the world's technology leaders together to learn and do business,

Meh synth Schlitz, tempor duis single-origin coffee ea next level ethnic fingerstache fanny pack nostrud. Photo booth anim 8-bit hella, PBR 3 wolf moon beard Helvetica. Salvia esse nihil, flexitarian Truffaut synth art party deep v chillwave. Seitan High Life reprehenderit consectetur cupidatat kogi. Et leggings fanny pack, elit bespoke vinyl art party Pitchfork selfies master cleanse


Admired By The A-List

Grand Conference Hall - 881 7th Ave New York, NY

Even if you’re not a high roller, you can arrive like one. If you’re planning on hitting the tables, Luxor Limo can get you there with sophistication and style. Let the action begin at your front door. With a limo, you can get the excitement started, and the champagne flowing, long before the first roll of the dice.

Conference Schedule

This is sample of page tagline and you can set it up using page option
Expand All +
 • Dzień 1

  24 czerwca 2021

 • Zapraszamy na pyszną kawę 🙂

 • Od wielu lat w IT silnie rozwija się trend Agile, promujący elastyczność, współpracę, wartość biznesową i redukcję strat. Mimo tego w wielu organizacjach praca QA i BA w dalszym ciągu przypomina model kaskadowy ubrany w zwinne ceremonie.

  Więcej

  Analiza biznesowa
  Testowanie i jakość

 • “Broken bottles, broken plates,
  Broken switches, broken gates,
  Broken dishes, broken parts,
  Streets are filled with broken hearts
  Broken words never meant to be spoken,
  Everything is broken

  Seem like every time you stop and turn around
  Something else just hit the ground“

  Tak śpiewał Bob Dylan. Czasami mam wrażenie, że opisuje stan niektórych produktów, które szczycą się pracą w trybie continuous deployment. Czy zwiększanie prędkości dostarczania kosztem czasu przeznaczonego na testowanie wiąże się z ciągle zepsutą produkcją?

  Więcej

  Testowanie i jakość

 • W testowaniu mamy pewność i pełną wiedzę co do wielu rzeczy: jak wygląda proces testowy, jakich narzędzi i w jaki sposób powinniśmy używać, jak wygląda cykl życia defektu, jak pisać poprawnie działające skrypty testowe. Niestety, nie możemy być pewni jednej, kluczowej dla powodzenia testowania rzeczy: czy stworzone przez nas testy mają w ogóle sens, a zatem, czy nasze podejście do testów jest efektywne, czy też - mniej lub bardziej świadomie - marnujemy czas i pieniądze na bezsensowne działania.

  Więcej

  Testowanie i jakość

 • Zapraszamy na pyszną kawę 🙂

 • Dzień 2

  25 czerwca 2021

 • Nie oszukujmy się – klasyczne testowanie przestaje mieć decydujące znaczenie. Informacja o stanie systemu w środowisku nieprodukcyjnym to tylko część prawdziwego obrazu i wcale nie daje nam pewności, że nasz system jest odporny na awarie. W świecie chmurowym, stanie permanentnego “cośniedziałania” po prostu czekamy na niespodziewane. Nie musimy czekać biernie.

  Więcej


 • Zapraszamy na pyszną kawę ?

 • Nie, nie! Nie uważam, że to źle, że automatyzujemy testy (i nie tylko)! To raczej automatyzację toczy pandemia. Pandemia braków i odkrywania koła na nowo. Chciałbym opowiedzieć o moich doświadczeniach związanych z bardzo często popełnianymi przez testerów automatyzujących błędami.

  Więcej

  Automatyzacja

 • Ostatnie lata były dla mnie wyjątkowe. Dużo zmieniło się u mnie zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Szczęśliwie, większość z nich oceniam na plus. Najciekawszym wydarzeniem w pracy zawodowej była transformacja produktu, który pomagam rozwijać, z rozwiązania pudełkowego na solucje w chmurze. Transformacja, która pociągnęła za sobą głębokie zmiany kulturowe, zmiany ról i obowiązków. Zaczynałem ją jako człowiek od QA, teraz jednak już nim nie jestem. QA jako rola nie istnieje. Ale czy to oznacza, że jakość zniknęła razem z nią?

  Więcej

  Automatyzacja
  Testowanie i jakość

 • Przeglądając oferty pracy w większości widzę zapotrzebowanie na automatyzację przy pomocy Selenium + (tu wstaw swój ulubiony język ;). To znowu daje mi do myślenia: dlaczego? Dlaczego firmy skupiają się na UI, skoro od lat wiadomo, że testy na niższych poziomach są... szybsze. Często też mniej kosztowe.

  Więcej

  Automatyzacja

 • Zapraszamy na pyszną kawę ?


Get Tickets Now!

This is sample of page tagline and you can set it up using page option

Hurry Up!

Last year our tickets sold fast so don’t miss. Conference will start in